Een interview met Jolanda over haar ervaringen in Sydney!
Geplaatst op dinsdag 13 maart 2012
Jolanda, die momenteel in Australië verblijft, vertelt ons in een interview iets meer over haar dagelijkse bezigheden en ervaringen. Zij neemt deel aan het Work & Travel programma in de mooie wereldstad Sydney!
Wonen en werken in een stad bij de Grote Oceaan
Voor Jolanda, die in 2006 ook al via Travel Active naar Canada vertrok, was het dit jaar tijd voor een nieuw avontuur. Dit keer vertrok ze helemaal naar de andere kant van de wereld, naar Sydney, Australië. Sinds een aantal weken heeft ze werk gevonden als credit officer bij een Australisch bedrijf in het centrum. Wij waren natuurlijk erg benieuwd naar haar ervaringen en dus hielden we een klein interview met haar. Hier kun je alvast een klein gedeelte van dit interview lezen:
Wat voor een programma doe je bij Travel Active en waarom heb je ervoor gekozen
om dat programma te doen?
Ik doe Work & Travel Australië - individueel. Ik wilde al jaren naar Australië en na een goede ervaring met Work & Travel in Canada leek me dit de beste manier om een tijd te wonen/werken in Sydney en daarna rond te kunnen reizen!
Wat is het leukste wat je tot nog toe hebt meegemaakt?
Eindelijk in Sydney, Australië te zijn is leuk genoeg! Bij ieder uitstapje zijn er weer nieuwe ontdekkingen en ervaringen die het allemaal tot een geweldige tijd maken! Genoeg evenementen ook, van Australia Day tot Chinese New Year tot de Australian Surf Open. Er is iedere maand wel wat te doen.''
Wil je nog meer lezen over Jolanda's tijd in Sydney? Lees dan hier verder...
Contact
Ben je na het lezen van het interview met Jolanda helemaal enthousiast geworden, en zie jij jezelf ook al wandelen tussen de kaketoes en andere papegaaien? Kom dan naar een van onze info-avonden op 15 maart in Venlo, of op 13 april in Utrecht. Je kunt ook altijd contact met ons opnemen per email (backpacken@travelactive.nl) of via de telefoon (0478-551900).
